Informacje 



MINIMUM BIEGANIA- 1,5km tor do pokonania
MAX PRZESZKÓD- średnio co 50-100 metrów :)


TO TWOJA JEDYNA SZANSA na sprawdzenie swoich możliwości (każdy uczestnik biegu wykonuje JEDNO OKRĄŻENIE).



POSTARAJ SIĘ JAK NAJSZYBIEJ DOTRZEC DO METY:) 


gwarantujemy, że nie będzie łatwo!!

OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA

Pamiętaj, aby pobrać i wydrukować oświadczenie przed biegiem!! 
DLACZEGO TAK WŁAŚNIE?



Po 1: unikniesz kolejek przy rejestracji w dniu eventu. 

Po 2: szybciej odbierzesz pakiet startowy.

po 3:  ZA WYDANIE formularza OŚWIADCZENIA UCZESTNIKA BIEGU  z BIURA ZAWODÓW NAJPIERW MUSISZ WYKONAĆ KARNE 20 BURPEESÓW. 
Dlatego lepiej formalności załatwiać wcześniej. Porządek musi być!



Wypisane prawidłowo oświadczenie (tj : IMIĘ I NAZWISKO, numer dowodu tożsamości lub PESEL, DATA BIEGU, oraz Twój  CZYTELNY PODPIS z DATĄ) możesz przesłać nam w formie SKANU (rozszerzenie dowolne np: pdf, jpg lub inne)  lub WYRAŹNEGO ZDJĘCIA   w załączniku  na meila:


rafalanngellsrun@wp.pl    lub     anngellsrun@wp.pl

Lista STARTOWA  


1. Maciej Frydrych/ WATAHA / Wrocław
2. Agata Cymerman/ Wrocław
3. Tomasz Juchimiuk/ Wrocław
4. Paweł Stempniak/ Wrocław
5. Radosław Bulak/ Gracze
6. Szymon Tonderys/ Wrocław
7. Joanna Turkiewicz/ Wrocław
8. Marcin Stalmach/ Świdnica
9. Michał Jurkowski/ Wrocław
10. Katarzyna Piekarczyk/ Wrocław
11. Justyna Adamowicz/ Wrocław
12. Krzysztof Chodlewski/ Wrocław
13.  Jakub Skórski/ Gostyń
14. Marcin Paszkowski/ Wrocław
15. Paweł Suchań/ Chełm
16. Grzegorz Łaptuch/ Bogatynia
17. Marcin Stachowiak/ Gostyń
18. Iwona Konieczna/ Gostyń
19. Łukasz Wojtyczka/ Żmigród
20. Krzysztof Adamczyk/ Wrocław
21. Adrian Grodzki/ Wrocław
22. Rafał Małek/ Wrocław
23. Piotr Polański/ Wrocław
24. Kacper Nowak/ Żmigród
25. Piotr Wojtyło/ Wrocław
26. Łukasz Szczudlek/ Wrocław
27. Rafał Wojciechowski/ Wrocław
28. Przemysław Kawalec/ Bielawa
29. Wojciech Wójcik/ Wrocław
30. Krystian Mędygrał/ Wrocław
31. Bartosz Czywilski/ Opole
32. Kamil Sieciński/ Wrocław
33. Justyna Bagińska/ Oława
34. Katarzyna Skibińska/ Wrocław
35. Bożena Krasna/ Opole
36. Marek Wielgosz/ Pułtusk
37. Karina Duraj/ Nieborowice
38. Przemysław Duraj/ Nieborowice
39. .......