O NAS

Połączyła nas wspólna pasja. Uwielbiamy czuć zbliżające się zmęczenie; poczucie, że zaraz odetnie nam prąd, a mimo to walczymy dalej i nie poddajemy się, miażdżąc na mecie własne słabości. Właśnie w tym celu powstał  ANNGELLS RUN.
CELE DZIAŁANIA STOWARZYSZENIA
1.

UPOWSZECHNIANIE SPORTU WSRÓD DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

2.

DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z POPRAWĄ KONDYCJI FIZYCZNEJ, POPRZEZ ORGANIZACJE TRENINGÓW NA OTWARTYM TERENIE, TRENINGÓW NA HALACH SPORTOWYCH, TRENINGÓW W MIEJSCACH DO TEGO ODPOWIEDNIO PRZYGOTOWANYCH

3.

WYKORZYSTANIE NATURALNYCH PRZESZKÓD TERENOWYCH PRZY BUDOWIE TRASY TRENINGU
4.

PODEJMOWANIE I WSPIERANIE INICJATYW SPOŁECZNYCH, GOSPODARCZYCH, KULTURALNYCH, EKOLOGICZNYCH SŁUŻĄCYCH ROZWOJOWI REGIONU (DOLNY ŚLĄSK)

5.

OCHRONA I PROMOCJA ZDROWIA POPRZEZ SPORT

6.

POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA ZE SPORTEM

7.

UŚWIADAMIANIE UCZESTNIKOM WPŁYWU ZDROWEGO TRYBU ZYCIA NA RELACJE SPOŁECZNE

8.

NAUKA W OSIĄGANIU WYZNACZONYCH CELÓW, BUDOWANIE WYSOKIEGO POZIOMU ŚWIADOMOŚCI ORAZ ROZWIJANIE WYSOKIEGO POZIOMU PEWNOŚCI SIEBIE

9.

UCZENIE ZAWODNIKÓW CECH PROAKTYWNOŚCI

10.

PROMOCJA MIASTA WROCŁAWIA ORAZ REGIONU DOLNY ŚLĄSK

11.

RESOCJALIZACJA, AKTYWIZACJA SENIORÓW, AKTYWIZACJA OSÓB O NISKIM STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI
NASZA EKIPA
RAFAŁ "WALLES" LASOTA- Prezes Stowarzyszenia ANNGELLSRUN
- Instruktor Biegów OCR
Trener Diagnostyki Sportowej
- Życzliwy pośród 30 wrocławian na 2016 rok
- Potrójny Weteran Biegów Runmageddonu 2016
- Uczestnik Reebok Spartan Race UltraBeast Vechec 2016 - 49km i 70 przeszkód w górach
- W 2016 roku do grudnia ukończonych 25 biegów ekstremalnych
- trenuje cross fit, oraz boks tajski od kilku latJest ciężko...!!!!!
Pójście na łatwiznę nie jest rozwiązaniem..
Życie jest trudne. Ciężko jest, gdy masz 37 lat, z tego zero dzieciństwa, wychowanek ulicy... Ten brudny i czarny świat -  Zakłady Poprawcze, Zakłady Karne, długie lata uzależnienia, nieudane małżeństwo... I musisz zacząć wszystko od nowa. Ciężko jest gdy zostawiając tamto życie, zostajesz bez domu... Trudno jest mierzyć się z tragediami życia. Nie jest łatwo, gdy pracujesz nad czymś, wkładasz w to wszystko, a to wciąż nie działa... Jest ciężko... Zrozumiałem, że informacja może zmienić sytuację. Wolę kupić książkę, niż nowy dom. Gdy kupię książkę, będę mógł kupić kilka domów. Jeśli kupił bym dom, nie posiadał bym właściwej informacji. Możecie spalić mój dom, a to i tak mnie nie ruszy. Mamy schematy -  możemy go odbudować. Możecie zabrać mi każdą złotówkę jaką posiadam, lecz dopiero kedy zabierzecie mi wiedzę i doświadczenie.....wtedy będę spłukany.

   Rozczarowanie zmusza Cię do szukania czegoś ważniejszego, a jeśli tego nie znajdziesz, skłania do przeszukania innych aspektów życia. Duchowych, rodzinnych, fizycznych. Jeśli tylko uwierzysz, że życie nie przydarza się Tobie, tylko jest dla Ciebie, wtedy z każdej sytuacji wyciągniesz korzyści i poprawisz poziom swojego życia.

   Rzeczą numer jeden, którą musisz zrobić jest PRACA NAD SAMYM SOBĄ! Zwiększaj swoją WARTOŚĆ, troszcz się o siebie. Czuj się spełniony. Musisz nadać swoim decyzjom wartość. Dla kogo? Dla Twoich akcji. Powiedziałeś coś, więc bum. Decyzja zapadła. Pózniej zapisujesz każdą czynność, którą wykonasz, aby decyzja stała się rzeczywistością. Rozumiecie, prawda?

   Każdy z nas będzie mierzył się z sytuacjami, w których czuje się kompletnie bezradny. Pytanie brzmi, co z tym zamierzasz zrobić?Możesz zapomnieć o tym, że byleś złym człowiekiem. O tym, że rozczarowywałeś innych, że siedziałeś w zakładach karnych, że ćpałeś do granic możliwości, że się rozwiodłeś, że nie raz byłeś na totalny dnie, bezdomny... O fakcie, który sprawia, że czujesz się gorszy... Spraw, aby reszta Twojego życia, była lepsza niż do tej pory. Zapomnij o przeszłości.

NAJLEPSZA CZĘŚĆ TWOJEGO ŻYCIA, JEST PRZED TOBĄ.....!
Zapraszam do kontaktu:      rafalanngellsrun@wp.pl      790-711-404

Rafał Lasota      Prezes ANNGELLSRUN


BARTOSZ JAGODZIŃSKI

Co mnie napędza? Ambicja? Wielkie plany oraz marzenia? Realizacja celów i pomysłów, poczucie osobistej satysfakcji, ambicje zawodowe? Po części wszystko…

A teraz kilka słów o sobie w trzeciej osobie :-)
Pasjonat motoryzacji, uwielbia sportowe auta (szczególnie spod znaku czterech pierścieni, dodatkowo fanatyk 911!). Wielki fan jednostek specjalnych. Lider w zakresie rozwoju osobistego, specjalista w wyznaczaniu celów, motywacji, proaktywności. Potrzebuje dostać potężny wycisk, bowiem wtedy czuje, że żyje! Napędzają go cele, im ambitniejsze, tym lepiej. Uwaga on je na prawdę realizuje!

Swoją przygodę z biegami przeszkodowymi rozpoczął w 2014 roku, przygotowując się do pierwszej edycji Survival Race we Wrocławiu. Dokładnie na 8 dni przed biegiem doznał kontuzji lewego kolana. Odnowiła się stara rana z czasów studiów, kiedy godzinami trenował Aikido. Niestety kontuzja była zbyt poważna, aby wystartować w biegu. Niesamowicie przeżył tę porażkę. Jednak umocniło go to bardziej niż myślał.

W 2015 ukończył, edycję II edycję Survival Race (dystans 10 km). Ledwo! Ten bieg zapamięta do końca świata. Kondycja biegacza zero, wytrzymałość biegacza na poziomie -10, rozkład sił -10, wyczerpanie na mecie -50. Pierwszy medal do kolekcji. Nieopisana duma i zadowolenie, że się udało.
Następnie za dłuugą namową wystartował w pierwszym Runmageddonie, wersja Classic w Sopocie. 12 km, ponad 50 przeszkód. Niby dużo? Zazwyczaj pamięta się swój pierwszy raz, ten na zawsze zostanie zapamiętany. Właśnie ten Runmageddon rozpoczął pewien proces. Forma biegacza +20, wytrzymałość biegacza +50, rozkład sił +50, wyczerpanie na mecie - brak! Tak dokładnie. Już mądrzej, już z głową, już z przygotowaniem. Bieg fenomenalny, włącznie z wejściem do morza. Na następny Runmageddon odczekał tylko miesiąc i kilka dni. Zimowy Rekrut w Poznaniu. Poszło tak gładko jak start z Lunch Control w 911 Turbo S. Poezja. Forma biegacza +80, reszta też w górę.

W 2016 uzależniony od biegów ekstremalnych, znalazł się w ekipie organizacyjnej Runmageddon Wrocław (gdzie poznał WALLESA, inspirację 2016), następnie zdobył zaszczytny tytuł Weterana Runmageddon 2016, ukończył 2 Survival Race (dystans 12 km), a także Finał Ligi Runmageddon, gdzie napadł go atak zimna na mecie. Plus pobiegł jeszcze w kilku innych Rekrutach. Jednak biegiem, który zmienił go, zweryfikował jego myślenie, który zapamięta po wsze czasy, dzięki któremu nabrał jeszcze większego dystansu do życia, jest GROM Challenge. Najcięższy bieg terenowy w kraju. Tak, była trema, tak, był strach, tak, było podniecenie, tak, myślał że mam do tego biegu formę... 30 miejsce na 200 osób. Za te miejsce należą się podziękowania Augustowi. Dzięki stary!

W 2017 uzyskał tytuł Zimowego Weterana Runmageddon i od razu za długą namową zrzucił się na bieg ultra, po górach. W sumie nawet bez zastanowienia. Rafał namawiał, opowiadał, jeszcze raz namawiał, aż w końcu kazał się zapisać J. 26 lutego wystartowali chwilkę po 7:00, 8 godzin i 54 minuty później minęli metę. Ponad 48 km biegu w górzystym terenie. Było ciężko, był walka, był ból i najważniejsze był cel! Bez przygotowania do biegu.
Dzięki Prezesowi ANNGELLSRUN współtworzy sportową historię Wrocławia! Wielki szacun za propozycję działania!
Czynnie ćwiczy na siłowni, uprawia street workout, czasami coś nawet pobiega przed zawodami. Notorycznie poszerza swoją wiedzę oraz umiejętności miękkie. Nauki pobiera u najlepszych na świecie, warto skorzystać z jego wiedzy i doświadczenia.
Jeśli chcesz podjąć współpracę z nami to właśnie z nim się skontaktuj. Odpowie na każde pytanie, zmotywuje do podjęcia działania, zaproponuje rozwiązanie, a także pomoże rozwiązać problemy.


Zapraszam do kontaktu:          bartosz.anngellsrun@wp.pl          693-396-623

Bartosz Jagodziński         Wiceprezes  ds. rozwoju biznesu ANNGELLSRUN

ANNA "ANN GELL" MIZERA


- pierwszą sportową przygodę zaczęła od miłości do karate kyokushin, i tytułu Vice Mistrza  Dolnego Śląska w szachach :) Kilka lat później pod okiem profesjonalnego trenera "Weightlifting"  (Podnoszenie Ciężarów) zaczęła przerzucać "tony" na siłowni, i aż po dzień dzisiejszy kontynuuje swoją pasję zarażając nią innych. 

- konstruktorka  przeszkód w   "ANNGELLS RUN" 
- odpowiedzialna za budowę tras na treningi biegowe, toru treningowego, jak i zawody główne
- nadzoruje ekipą techniczną w Stowarzyszeniu
- biega w "Lidze Biegów Górskich"
- na swoim koncie ma liczne starty w biegach przeszkodowych
- ma już zaplanowany udział w swoim pierwszym  TRIATHLONIE.Kontakt: anngell-pphu@wp.pl, lub poprzez formularz kontaktowy na Naszej stronie.

mgr Anna Mizera        Dyrektor działu technicznego 

DANUTA "DANA" JANICKA

"najdłuższą, i najtrudniejszą pracę jaką może podjąć człowiek, jest praca nad samym sobą"

Od zawsze moją pasją, i miłością były konie. Cały swój czas poświęcałam pracy z nimi.
Mój pierwszy bieg z przeszkodami to Runmageddon Rekrut we Wrocławiu.
To właśnie na nim też nastąpiło pierwsze spotkanie z Trenerem Rafałem Lasotą, i Anią Mizerą.
Już wtedy wiedziałam, że dobrze trafiłam. Od tego momentu cały mój świat został wywrócony do góry nogami: wspólne treningi, a także biegi w drużynie, które zmieniły moje nastawienie do życia, i pokazały mi zupełnie inną stronę biegów. 
Wspólne pokonywanie przeszkód, własnych barier, ograniczeń otworzyło mi nowa drogę... Drogę do Angellsrun...

 


Zapraszam do kontaktu: dasai@o2.pl        792-078-838