O NAS

Połączyła nas wspólna pasja. Uwielbiamy czuć zbliżające się zmęczenie; poczucie, że zaraz odetnie nam prąd, a mimo to walczymy dalej i nie poddajemy się, miażdżąc na mecie własne słabości. Właśnie w tym celu powstał  ANNGELLS RUN.
CELE DZIAŁANIA STOWARZYSZENIA
1.

UPOWSZECHNIANIE SPORTU WSRÓD DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

2.

DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z POPRAWĄ KONDYCJI FIZYCZNEJ, POPRZEZ ORGANIZACJE TRENINGÓW NA OTWARTYM TERENIE, TRENINGÓW NA HALACH SPORTOWYCH, TRENINGÓW W MIEJSCACH DO TEGO ODPOWIEDNIO PRZYGOTOWANYCH

3.

WYKORZYSTANIE NATURALNYCH PRZESZKÓD TERENOWYCH PRZY BUDOWIE TRASY TRENINGU
4.

PODEJMOWANIE I WSPIERANIE INICJATYW SPOŁECZNYCH, GOSPODARCZYCH, KULTURALNYCH, EKOLOGICZNYCH SŁUŻĄCYCH ROZWOJOWI REGIONU (DOLNY ŚLĄSK)

5.

OCHRONA I PROMOCJA ZDROWIA POPRZEZ SPORT

6.

POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA ZE SPORTEM

7.

UŚWIADAMIANIE UCZESTNIKOM WPŁYWU ZDROWEGO TRYBU ZYCIA NA RELACJE SPOŁECZNE

8.

NAUKA W OSIĄGANIU WYZNACZONYCH CELÓW, BUDOWANIE WYSOKIEGO POZIOMU ŚWIADOMOŚCI ORAZ ROZWIJANIE WYSOKIEGO POZIOMU PEWNOŚCI SIEBIE

9.

UCZENIE ZAWODNIKÓW CECH PROAKTYWNOŚCI

10.

PROMOCJA MIASTA WROCŁAWIA ORAZ REGIONU DOLNY ŚLĄSK

11.

RESOCJALIZACJA, AKTYWIZACJA SENIORÓW, AKTYWIZACJA OSÓB O NISKIM STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI
NASZA EKIPA
RAFAŁ "WALLES" LASOTA- Prezes Stowarzyszenia ANNGELLSRUN
- Instruktor Biegów OCR
Trener Diagnostyki Sportowej
- Życzliwy pośród 30 wrocławian na 2016 rok
- Potrójny Weteran Biegów Runmageddonu 2016
- Uczestnik Reebok Spartan Race UltraBeast Vechec 2016 - 49km i 70 przeszkód w górach
- W 2016 roku do grudnia ukończonych 25 biegów ekstremalnych
- trenuje cross fit, oraz boks tajski od kilku latJest ciężko...!!!!!
Pójście na łatwiznę nie jest rozwiązaniem..
Życie jest trudne. Ciężko jest, gdy masz 37 lat, z tego zero dzieciństwa, wychowanek ulicy... Ten brudny i czarny świat -  Zakłady Poprawcze, Zakłady Karne, długie lata uzależnienia, nieudane małżeństwo... I musisz zacząć wszystko od nowa. Ciężko jest gdy zostawiając tamto życie, zostajesz bez domu... Trudno jest mierzyć się z tragediami życia. Nie jest łatwo, gdy pracujesz nad czymś, wkładasz w to wszystko, a to wciąż nie działa... Jest ciężko... Zrozumiałem, że informacja może zmienić sytuację. Wolę kupić książkę, niż nowy dom. Gdy kupię książkę, będę mógł kupić kilka domów. Jeśli kupił bym dom, nie posiadał bym właściwej informacji. Możecie spalić mój dom, a to i tak mnie nie ruszy. Mamy schematy -  możemy go odbudować. Możecie zabrać mi każdą złotówkę jaką posiadam, lecz dopiero kedy zabierzecie mi wiedzę i doświadczenie.....wtedy będę spłukany.

   Rozczarowanie zmusza Cię do szukania czegoś ważniejszego, a jeśli tego nie znajdziesz, skłania do przeszukania innych aspektów życia. Duchowych, rodzinnych, fizycznych. Jeśli tylko uwierzysz, że życie nie przydarza się Tobie, tylko jest dla Ciebie, wtedy z każdej sytuacji wyciągniesz korzyści i poprawisz poziom swojego życia.

   Rzeczą numer jeden, którą musisz zrobić jest PRACA NAD SAMYM SOBĄ! Zwiększaj swoją WARTOŚĆ, troszcz się o siebie. Czuj się spełniony. Musisz nadać swoim decyzjom wartość. Dla kogo? Dla Twoich akcji. Powiedziałeś coś, więc bum. Decyzja zapadła. Pózniej zapisujesz każdą czynność, którą wykonasz, aby decyzja stała się rzeczywistością. Rozumiecie, prawda?

   Każdy z nas będzie mierzył się z sytuacjami, w których czuje się kompletnie bezradny. Pytanie brzmi, co z tym zamierzasz zrobić?Możesz zapomnieć o tym, że byleś złym człowiekiem. O tym, że rozczarowywałeś innych, że siedziałeś w zakładach karnych, że ćpałeś do granic możliwości, że się rozwiodłeś, że nie raz byłeś na totalny dnie, bezdomny... O fakcie, który sprawia, że czujesz się gorszy... Spraw, aby reszta Twojego życia, była lepsza niż do tej pory. Zapomnij o przeszłości.

NAJLEPSZA CZĘŚĆ TWOJEGO ŻYCIA, JEST PRZED TOBĄ.....!
Zapraszam do kontaktu:      rafalanngellsrun@wp.pl      790-711-404

Rafał Lasota      Prezes ANNGELLSRUN


BARTOSZ JAGODZIŃSKI

Co mnie napędza? Ambicja? Wielkie plany oraz marzenia? Realizacja celów i pomysłów, poczucie osobistej satysfakcji, ambicje zawodowe? Po części wszystko…

A teraz kilka słów o sobie w trzeciej osobie :-)
Pasjonat motoryzacji, uwielbia sportowe auta (szczególnie spod znaku czterech pierścieni, dodatkowo fanatyk 911!). Wielki fan jednostek specjalnych. Lider w zakresie rozwoju osobistego, specjalista w wyznaczaniu celów, motywacji, proaktywności. Potrzebuje dostać potężny wycisk, bowiem wtedy czuje, że żyje! Napędzają go cele, im ambitniejsze, tym lepiej. Uwaga on je na prawdę realizuje!

Swoją przygodę z biegami przeszkodowymi rozpoczął w 2014 roku, przygotowując się do pierwszej edycji Survival Race we Wrocławiu. Dokładnie na 8 dni przed biegiem doznał kontuzji lewego kolana. Odnowiła się stara rana z czasów studiów, kiedy godzinami trenował Aikido. Niestety kontuzja była zbyt poważna, aby wystartować w biegu. Niesamowicie przeżył tę porażkę. Jednak umocniło go to bardziej niż myślał.

W 2015 ukończył, edycję II edycję Survival Race (dystans 10 km). Ledwo!  Pierwszy medal do kolekcji. Nieopisana duma i zadowolenie, że się udało.Następnie za dłuugą namową wystartował w pierwszym Runmageddonie, wersja Classic w Sopocie. 12 km, ponad 50 przeszkód.  Właśnie ten Runmageddon rozpoczął pewien proces. Bieg fenomenalny, włącznie z wejściem do morza. Na następny Runmageddon odczekał tylko miesiąc i kilka dni. Zimowy Rekrut w Poznaniu.

W 2016 uzależniony od biegów ekstremalnych, ściągnął Runmageddon do Wrocławia i od razu znalazł się w ekipie organizacyjnej (gdzie poznał WALLESA, inspirację 2016). Lata 2016-2017 to czas organizacji kilkunatu imprez cyklu Runmageddon w tym największych - Runamgeddon Wrocław. Weteran Runmageddon 2016. Ukończony GROM Challenge na 30 miejscu.
W 2017 - Zimowy Weteran Runmgeddon, Ultra Janosik 48km +, Survival Race 12 km, BMK, GROM Challenge.

Kilka słow o biegach wojskowych, na którze stawiam w następnych latach bowiem są zdecydowanie lepszą formą sprawdzenia sprawności niż komercyjne biegi OCR.

BMK to w zasadzie delikatna wersja selekcji do WS. Z tym, że każdy może w nim wystartować. W sumie nie wiem jakich słów użyć jeśli chodzi o tegoroczną edycję BMK wersja HARD 1...i tak nie oddadzą tego przez co się przechodzi. Jeśli ktoś myśli że jest mocny i ma super formę, to ten bieg zweryfikuje to na 1 kilometrze.
Tutaj nie ma czego udawać. Albo jesteś gotowy na prawdziwy wpierdol,
albo nie. Bardzo ważna kwestia to psychika, jeśli się źle nastawisz przegrałeś zanim wystartowałeś. A zdecydowana większość przeszkód oddziaływała na psychikę. Oczywiście zmęczenie, a raczej zarżnięcie fizyczne też było. Ten kto nie przebiegł nie może nawet w ułamku sobie wyobrazić tego szaleństwa. Warto wystartować! Aha nie licz że to będzie tylko 21 km...

GROM Challnege w zasadzie przez moje zamiłowanie do WS w tym do JW 2305, ten bieg jest dla mnie wyjątkowy. Oprócz cudownej trasy z licznymi przeszkodami mamy także możliość zamienienia słowa z byłymi operatorami tej jednostki, w tym jej Dowódcą. Jeśli myślisz, że Runmageddon, Survival, czy Spartan to dla Ciebie pestka i tam zdobywasz pierwsze miejsca w serii elite, spróbuj i odważ się wystartować w tym biegu. On zweryfikuje Cię jeszcze szybckiej niż BMK, nie po pierwszym kilometrze, ale już chwilę za linią startu. Zdecydowanie polecam zarówno BMK jak i GROM Challnege. W 2018 FROZMOZA, GROM Challenge i ...BMK.


Dzięki Prezesowi ANNGELLS RUN współtworzy sportową historię Wrocławia! Wielki szacun za propozycję działania!
Czynnie ćwiczy na siłowni, uprawia street workout, czasami coś nawet pobiega przed zawodami. Notorycznie poszerza swoją wiedzę oraz umiejętności miękkie. Nauki pobiera u najlepszych na świecie (sprawdźcie na linkedin). Warto skorzystać z jego wiedzy i doświadczenia. ANNGELLS RUN pod zarządem Rafała i mojej skromnej osoby rozwija się w kierunku organizacji OCR, która tworzy najcięższe biegi przeszkodowe w kraju. Małymi kroczkami wkraczamy na coraz rozleglejsze wody świata OCR Polska.

"Nieważne skąd pochodzisz. Waźne dokąd zmierzasz" B. Tracy.

Międzynnymi tym mottem ANNGELLS RUN kieruje się przy toworzeniu zasad działania samej organizacji, jak i skoku i jej rozwoju w przyszłości. To właśnie wizja celu, poczucie misji determinują nasze działania jako stowarzyszenia.


Jeśli chcesz podjąć współpracę z nami to właśnie z nim się skontaktuj. Odpowie na każde pytanie, zmotywuje do podjęcia działania, zaproponuje rozwiązanie, a także pomoże rozwiązać problemy.


Zapraszam do kontaktu:          bartosz.anngellsrun@wp.pl          693-396-623

Bartosz Jagodziński         Wiceprezes  ds. rozwoju biznesu ANNGELLS RUN 

ANNA "ANN GELL" MIZERA


- pierwszą sportową przygodę zaczęła od miłości do karate kyokushin, i tytułu Vice Mistrza  Dolnego Śląska w szachach :) Kilka lat później pod okiem profesjonalnego trenera "Weightlifting"  (Podnoszenie Ciężarów) zaczęła przerzucać "tony" na siłowni, i aż po dzień dzisiejszy kontynuuje swoją pasję zarażając nią innych. 

- konstruktorka  przeszkód w   "ANNGELLS RUN" 
- odpowiedzialna za budowę tras na treningi biegowe, toru treningowego, jak i zawody główne
- nadzoruje ekipą techniczną w Stowarzyszeniu
- biega w "Lidze Biegów Górskich"
- na swoim koncie ma liczne starty w biegach przeszkodowych
- ma już zaplanowany udział w swoim pierwszym  TRIATHLONIE.Kontakt: anngell-pphu@wp.pl, lub poprzez formularz kontaktowy na Naszej stronie.

mgr Anna Mizera        Dyrektor działu technicznego