O NAS

Połączyła nas wspólna pasja. Uwielbiamy czuć zbliżające się zmęczenie; poczucie, że zaraz odetnie nam prąd, a mimo to walczymy dalej i nie poddajemy się, miażdżąc na mecie własne słabości. Właśnie w tym celu powstał  ANNGELLS RUN.
CELE DZIAŁANIA STOWARZYSZENIA
1.

UPOWSZECHNIANIE SPORTU WSRÓD DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

2.

DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z POPRAWĄ KONDYCJI FIZYCZNEJ, POPRZEZ ORGANIZACJE TRENINGÓW NA OTWARTYM TERENIE, TRENINGÓW NA HALACH SPORTOWYCH, TRENINGÓW W MIEJSCACH DO TEGO ODPOWIEDNIO PRZYGOTOWANYCH

3.

WYKORZYSTANIE NATURALNYCH PRZESZKÓD TERENOWYCH PRZY BUDOWIE TRASY TRENINGU
4.

PODEJMOWANIE I WSPIERANIE INICJATYW SPOŁECZNYCH, GOSPODARCZYCH, KULTURALNYCH, EKOLOGICZNYCH SŁUŻĄCYCH ROZWOJOWI REGIONU (DOLNY ŚLĄSK)

5.

OCHRONA I PROMOCJA ZDROWIA POPRZEZ SPORT

6.

POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA ZE SPORTEM

7.

UŚWIADAMIANIE UCZESTNIKOM WPŁYWU ZDROWEGO TRYBU ZYCIA NA RELACJE SPOŁECZNE

8.

NAUKA W OSIĄGANIU WYZNACZONYCH CELÓW, BUDOWANIE WYSOKIEGO POZIOMU ŚWIADOMOŚCI ORAZ ROZWIJANIE WYSOKIEGO POZIOMU PEWNOŚCI SIEBIE

9.

UCZENIE ZAWODNIKÓW CECH PROAKTYWNOŚCI

10.

PROMOCJA MIASTA WROCŁAWIA ORAZ REGIONU DOLNY ŚLĄSK

11.

RESOCJALIZACJA, AKTYWIZACJA SENIORÓW, AKTYWIZACJA OSÓB O NISKIM STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI
NASZA EKIPA
RAFAŁ "WALLES" LASOTA
Jest ciężko...!!!!! Pójście na łatwiznę......nie jest rozwiązaniem..
Ciężko jest żyć. Życie jest trudne.Ciężko jest gdy masz 37 lat, z , tego zero dzieciństwa, wychowanek ulicy, ten brudny i czarny świat --Zakłady Poprawcze, Zakłady Karne, długie lata uzależnienia nieudane małżeństwo, i musisz zacząć wszystko od nowa, ciężko jest gdy zostawiając tamto życie zostajesz bez domu-BEZDOMNY-....Ciężko jest mierzyć się z
tragediami życia. Nie jest łatwo...gdy pracujesz nad czymś, wkładasz w to wszystko, a to wciąż nie działa...Jest ciężko... Zrozumiałem że informacja może zmienić sytuację.Wolę kupić książkę niż nowy dom.Gdy kupię książkę będę mógł kupić kilka domów. Jeśli kupił bym dom, nie
posiadał bym właściwej informacji.Możecie spalić mój dom a to i tak mnie nie ruszy. Mamy schematy możemy go odbudować.Możecie zabrać mi każdą złotówkę jaką mam, a jeśli zabierzecie moją wiedzę i doświadczenie.....to jestem spłukany. Rozczarowanie zmusza Cię do szukania czegoś ważniejszego, a jeśli tego nie znajdziesz, skłania do przeszukania innych aspektów życia.Aspektów duchowych, rodzinnych,
fizycznych. Jeśli tylko uwierzysz, że życie nie przydarza się Tobie, tylko dla Ciebie.Wtedy z każdej sytuacji wyciągniesz korzyści i poprawisz poziom swojego życia Rzeczą numerem jeden którą musisz zrobić........JEST PRACA NAD SAMYM SOBA...Zwiększaj swoją -WARTOŚĆ- , troszcz się o siebie.Czuj się spełniony, Musisz nadać swoim decyzją wartość. Dla kogo? Dla Twoich akcji.Powiedziałeś coś , wiec bum.  Decyzja zapadła. Pózniej zapisujesz każdą czynność , którą wykonasz, aby decyzja stała się rzeczywistością.Rozumiecie???? Każdy z nas będzie mierzył się z sytuacjami, w których czuje się kompletnie bezradny. Pytanie brzmi , co z tym zrobisz? Możesz zapomnieć o tym, że byleś złym człowiekiem.O tym że sprawiłeś rozczarowania, że siedziałeś w zakładach karnych, że ćpałeś do granic śmierci,że się rozwiodłeś , że byłeś nie raz na totalny dnie, że byłeś bezdomny..O fakcie, który sprawia , że czujesz się gorszy.Spraw, aby reszta Twojego życia była lepsza niż do tej pory.Zapomnij o przeszłości. NAJLEPSZA CZĘŚĆ TWOJEGO ŻYCIA JEST PRZED TOBĄ.....


- Prezes Stowarzyszenia ANNGELLSRUN
- Trener Personalny
- Instruktor Biegów OCR
Trener Diagnostyki Sportowej
- Życzliwy pośród 30 wrocławian na 2016 rok
- Potrójny Weteran Biegów Runmageddonu 2016
- Uczestnik Reebok Spartan Race UltraBeast Vechec 2016 - 49km i 70 przeszkód w górach
- W 2016 roku do grudnia ukończonych 25 biegów ekstremalnych
- trenuje cross fit, oraz boks tajski od kilku latNAJLEPSZA CZĘŚĆ TWOJEGO ŻYCIA, JEST PRZED TOBĄ.....!

Zapraszam do kontaktu:      rafalanngellsrun@wp.pl      790-711-404

Rafał Lasota      Prezes ANNGELLSRUN


BARTOSZ JAGODZIŃSKI

Co mnie napędza? Ambicja? Wielkie plany oraz marzenia? Realizacja celów i pomysłów, poczucie osobistej satysfakcji, ambicje zawodowe? Po części wszystko…

A teraz kilka słów o sobie w trzeciej osobie :-)
Pasjonat motoryzacji, uwielbia sportowe auta (szczególnie spod znaku czterech pierścieni, dodatkowo fanatyk 911!). Wielki fan jednostek specjalnych. Lider w zakresie rozwoju osobistego, specjalista w wyznaczaniu celów, motywacji, proaktywności. Potrzebuje dostać potężny wycisk, bowiem wtedy czuje, że żyje! Napędzają go cele, im ambitniejsze, tym lepiej. Uwaga on je na prawdę realizuje!

Swoją przygodę z biegami przeszkodowymi rozpoczął w 2014 roku, przygotowując się do pierwszej edycji Survival Race we Wrocławiu. Dokładnie na 8 dni przed biegiem doznał kontuzji lewego kolana. Odnowiła się stara kontuzja z czasów studiów, kiedy godzinami trenował Aikido. Niestety była zbyt poważna, aby wystartować w biegu. Niesamowicie przeżył tę porażkę. Jednak umocniło go to bardziej niż myślał.

W 2015 ukończył, edycję II edycję Survival Race (dystans 10 km). Ledwo!  Pierwszy medal do kolekcji. Nieopisana duma i zadowolenie, że się udało.Następnie za dłuugą namową wystartował w pierwszym Runmageddonie, wersja Classic w Sopocie. Właśnie ten Runmageddon rozpoczął pewien proces. Bieg fenomenalny, włącznie z wejściem do morza. Na następny Runmageddon odczekał tylko miesiąc i kilka dni. Zimowy Rekrut w Poznaniu.

W 2016 uzależniony od biegów ekstremalnych, ściągnął Runmageddon do Wrocławia i od razu znalazł się w ekipie organizacyjnej.


Lata 2016-2017 to czas
organizacji kilkunastu imprez cyklu Runmageddon:

- dwukrotny organizator Runmageddon Wrocław (2016, 2017)
- współorganizator RMG Myślenice 2016, Warszawa 2016, Sopot 2016, Ełk 2016, Silesia 2016, Poznań 2016, Warszawa 2017.

Swoje trzy grosze zostawił także w organizacji Spartan Race/Spartan Polska.


Ukończył m.in.:

Weteran Runmageddon 2016
Zimowy Weteran Runmageddon 2017
Ultra Janosik 48km +
Survival Race
Bieg Morskiego Komandosa
GROM Challenge
FORMOZA Challenge
Pragnienie Przertwania
Masakra Wakacyjna I
Rozgrzeszenie
Masakra Wakacyjna II
i wiele innych lokalnych biegów, w tym szaleńczego pomysłu pt wyjśc z domu i pobiegać ...84 km.


Dzięki Prezesowi ANNGELLS RUN współtworzy sportową historię na Dolnym Śląsku! Wielki szacun za propozycję działania!
Czynnie ćwiczy na siłowni, uprawia street workout, czasami coś nawet pobiega przed zawodami. Notorycznie poszerza swoją wiedzę oraz umiejętności miękkie. Nauki pobiera u najlepszych na świecie. Warto skorzystać z jego wiedzy i doświadczenia. ANNGELLS RUN pod zarządem Rafała i mojej skromnej osoby rozwija się w kierunku organizacji OCR, która tworzy najcięższe biegi przeszkodowe w kraju. Małymi kroczkami wkraczamy na coraz rozleglejsze wody świata OCR Polska. Jednym z najcięższych treningów biegowych jakie zorganizowaliśmy i w jakim straciłem poczucie świdomości i czasu to zimowe Rozgrzeszenie. Na prawdę ogromny wysiłek fizyczny i psychiczny. Przez 90% trasy jesteś mokry i zmęczony przy grudniowych temperaturach, a ta mieszanka daje w kość.

"Nieważne skąd pochodzisz. Waźne dokąd zmierzasz" B. Tracy.

Międzynnymi tym mottem ANNGELLS RUN kieruje się przy toworzeniu zasad działania samej organizacji, jak i skoku i jej rozwoju w przyszłości. To właśnie wizja celu, poczucie misji determinują nasze działania jako stowarzyszenia.


Jeśli chcesz podjąć współpracę z nami to właśnie z nim się skontaktuj. Odpowie na każde pytanie, zmotywuje do podjęcia działania, zaproponuje rozwiązanie, a także pomoże rozwiązać problemy.


Zapraszam do kontaktu:          bartosz.anngellsrun@wp.pl          693-396-623

 Bartosz Jagodziński         Wiceprezes  ds. rozwoju biznesu ANNGELLS RUN
    Dyrektor Eventów              
D


ANNA "ANN GELL" MIZERA

Pierwszą sportową przygodę zaczęła od miłości do karate kyokushin, i tytułu Vice Mistrza  Dolnego Śląska w szachach :) 
Kilka lat później zdobyła uprawnienia profesjonalnego trenera "Weightlifting"  (Podnoszenie Ciężarów).
 
- konstruktorka  przeszkód w   "ANNGELLSRUN" 
- odpowiedzialna za budowę tras na treningi i zawody główne dla dorosłych, oraz DZIECI
- nadzoruje ekipą techniczną w Stowarzyszeniu
- biega w "Lidze Biegów Górskich"
- na swoim koncie ma liczne starty w biegach przeszkodowych
- planuje udział w swoim pierwszym  TRIATHLONIE. anngell-pphu@wp.pl, lub poprzez formularz kontaktowy na Naszej stronie.

mgr inż  Anna Mizera        Dyrektor Działu Technicznego 
MATEUSZ "MATI" RUSS


Od 2016 z ekipą AnngelsRun.
Młody, ambitny amator biegów OCR. Swoje pierwsze sukcesy zdobył w 2016 r  na bagnach sołtysowickich. Na swoim koncie ma zimową edycję "Biegu Wygasłych Wulkanów", oraz dużo cięższe biegi, jak i treningi (np. "Pogromu Wichra").
Swoje doświadczenie w świecie OCR zdobywa poprzez współpracę z Zarządem Angells Run.
Zajmuje się także budową tras z przeszkodami.
Kontakt: mati2309@o2.pl, 531-312-717


EWELINA GANCARZ

Swoją przygodę z AnngellsRun rozpoczęła w 2018r biorąc udział w biegu „Masakra Wakacyjna II”. To właśnie wtedy odkryła wartość i moc w biegach OCR. Od tego dnia aktywne uczestniczy w życiu AnngellsRun. Każdy bieg jest dla niej bardzo ważny, ponieważ tu ma odskocznie od monotonnej pracy za biurkiem i nie tylko. Sport był od zawsze jej pasją, głównie były to sporty drużynowe. A dlaczego akurat sporty drużynowe i dlaczego właśnie AnngellsRun? Przede wszystkim ze względu na ludzi. Jej zdaniem kontakt z drugim człowiekiem jest jednym z głównych źródeł energii do życia i szczęścia. Jest pozytywnie zakręconą osobą i uśmiech zawsze gości na jej ustach. Podczas biegów jest wsparciem dla innych, nie pozwala im się poddać i walczy z nimi do końca. Jest przykładem osoby, która konsekwentnie dąży do wyznaczonego celu, nawet wtedy gdy jest naprawdę ciężko. Odpowiedzialna jest za biuro zawodów.
 


Kontakt: ewelina.gancarz7@gmail.com, 723-732-302