GALA MISTRZÓW  OCR "ORŁY 2017" 


W sobotni wieczór 20 stycznia w Centrum Teatru, Muzyki i Tańca w Kutnie odbyła się I Gala Mistrzów Biegów Przeszkodowych „Orły OCR” podsumowująca rok 2017. Zorganizowało ją Stowarzyszenie OCR Polska, z którym  od ponad 1,5 roku współpracuje nasze Stowarzyszenie.

Od czego się zaczęła nasza wspólna historia? Wydaje Nam się, że od PASJI.

Zostaliśmy zauważeni po kilku miesiącach działań sportowych skupiających się nad organizacją darmowych- otwartych dla wszystkich treningach, oraz biegach z przeszkodami.

I tak wyróżnieni jesteśmy w 2 kategoriach przez "OCR POLSKA- Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych", które jest członkiem "Alliance of European OCR Associations" oraz jej wyłącznym przedstawicielem na Polskę:

- "BIEG OCR "

-"PARTNERSKA DRUŻYNA TRENINGOWA" (OFFICIAL OCR TEAM) z uprawnieniami do startow w Mistrzostwach OCR Europy, jak Świata :)

 

Dziękujemy raz jeszcze za pamięć, i zaproszenie. 
Dla Nas to kolejna niesamowity zaszczyt zwłaszcza, że finałem spotkania było nagrodzenie najlepszych zawodników i drużyn w rankingu OCR Polska, przedstawienia zasad nowo powstałej Ligi OCR, a także integracji miłośników biegów z przeszkodami.

Najważniejszą wiadomością ogłoszoną podczas Gali było jednak – uprzedźmy nieco kolejność wydarzeń – przyznanie Polsce organizacji Mistrzostw Europy w biegach przeszkodowych (OCR – obstacle course racing), o czym poinformował w specjalnie nagranym na tę okazję filmie przedstawiciel European Obstacle Sports Federation. Impreza ta zostanie u nas rozegrana w 2019 lub 2020 roku, w zależności od wyniku porozumienia z partnerskim stowarzyszeniem z Włoch. 


04.03 2017r.  Budowanie i testowanie trasy! Dziękujemy WAM za pomoc i wspaniały trening!