11.12.2016 - PIŁKARSKI TURNIEJ CHARYTATYWNY "GRAMY DLA KUBUSIA"
W niedzielne popołudnie 11 dnia grudnia 2016 roku odbył się Piłkarski Turniej Charytatywny "Gramy dla Kubusia", który cierpi na niezdiagnozowany przez lekarzy zespół genetyczny, powodujący zaburzony rozwój. Ponad setka osób z wrocławskiego środowiska sportowego i nie tylko, wzięła udział w zawodach piłkarskich, rozegranych w VII Liceum Ogólnokształcącym we Wrocławiu. Całą imprezę poprowadził znany wrocławski spiker - Andrzej Gliniank.

ANNGELLSRUN zajęło 5. miejsce.

Drużyna ANNGELLSRUN wystąpiła w składzie: Michał Szczepanik, Łukasz Szczepanik, Rafał Lasota, Piotr Lasota,
Bartek Raczkowiak, Sławek Zaręba, Michał Wiesner. Z ławki wspierała nas niezawodna Ania!

Nie zaczęliśmy najlepiej. Pierwszy mecz przegraliśmy z Przyjaciółmi Kuby aż 0:3. Mimo wielu prób, nie udało nam się skierować piłki do bramki. W kolejnym spotkaniu było jeszcze gorzej, bo z jak się później okazało poźniejszym zwycięzcą rozgrywek - AS Tatuaż - ponieśliśmy sromotną porażkę, dając sobie wbić cztery bramki, nie strzelając żadnej. 

Na szczęście, był to koniec naszych porażek na tym turnieju. W trzecim meczu udało nam się zwyciężyć 3:2 z drużyną Outlaws Wrocław. Do siatki przeciwnika trafiali Rafał WALLES Lasota - dwukrotnie i raz Sławek Zaręba. Dzięki takiemu rezultatowi, mogliśmy wystąpić w meczu o 5. miejsce.

W ostatnim meczu, którego stawką była 5. lokata w turnieju, los przydzielił nam drużynę Sportowców/Dziennikarzy, w składzie której wystąpił m.in. Maciej Zieliński, czy Paweł Rańda. Spotkanie było bardzo wyrównane, ale udało się zwyciężyć 1:0. Mieliśmy wiele szczęścia nie tracąc żadnej bramki. Trafienie na wagę zwycięstwa, zanotował Michał Szczepanik po świetnym podaniu Sławka Zaręby.

Imprezę wygrała drużyna AS Tatuaż, która pokonała w finale Trenerów Personalnych 2:1. W meczu o 3. miejsce Przyjaciele Kuby wygrali z VII L.O. 1:0. Szóste miejsce przypadło drużynie Sportowców/Dziennikarzy. Siódmą lokatę zajęli Outlaws Wrocław i Rugby Wrocław. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Kamila Pyzłowskiego, najlepszym strzelcem został Cezary Wyglądacz, a najlepszym bramkarzem okazał się Michał Kulej.

Gośćmi specjalnymi turnieju byli utytułowani sportowcy: 

Wojciech Bartnik - medalista olimpijski w boksie, 
Paweł Rańda - medalista olimpijski w wioślarstwie,
Mateusz Masternak - zawodowy Mistrz Europy w boksie,
Maciej Zieliński - ikona koszykarskiego Śląska Wrocław,
Paweł Biszczak - jeden z najlepszych polskich kickbokserów.

Obecny był również Bartłomiej Skrzyński - Doradca Prezydenta Wrocławia ds.osób niepełnosprawnych.

DZIĘKUJEMY ZA ZAPROSZENIE NA TURNIEJ I MAMY NADZIEJĘ, ŻE CHOĆ TROSZECZKĘ PRZYCZYNIMY SIĘ DO POPRAWY STANU ZDROWIA 11-LETNIEGO KUBUSIA, DLA KTÓREGO ŚLEMY POZDROWIENIA